Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Marketing v regiónoch – vzdelávanie na vidieku

 

logo-voka-marketing-mix OZ VOKA Banská Bystrica ponúka novú vzdelávaciu aktivitu,

pre pracovníkov samospráv, pracovníkov neziskových organizácií, samostatne hospodáriacich roľníkov, miestnych aktivistov a členov miestnych spolkov, ale aj lokálnych živnostníkov a podnikateľov i začínajúcich podnikateľov, ktorí pôsobia v regióne je tu príležitosť zúčastniť sa odbornej vzdelávacej aktivity – marketing služieb v neziskových organizáciách, lokálny a vidiecky marketing, marketing cestovného ruchu.

Marketing je dôležitý nielen pre firmy a podnikateľov, je tu doba, kedy každý musí byť podnikavý a aktívny a každý musí vedieť robiť dobrý marketing. Je to dôležité aj na vidieku, v regiónoch, pretože tam je veľa schopných a šikovných ľudí, malých živnostníkov a remeselníkov, životaschopných občianskych združení a miestnych organizácií, ktoré spoločnými silami môžu vytvoriť vhodné životné podmienky pre miestnych obyvateľov a atraktívnu ponuku pre návštevníkov a turistov.

Lektorka: Ing. Silvia Milová.

Prijímame predbežné prihlášky – viac informácií tu: Infomácie o vzdelávaní spolu s prihláškou nájdete tu.

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.