Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Semináre a workshopy o súčasnom marketingu

Pravidelne chodím počas roka na rôzne semináre a workshopy hovoriť o marketingu, nových trendoch, marketingových prieskumoch trhu, dnešných náročných zákazníkoch a podobných témach. Účastníkmi sú obvykle začínajúci podnikatelia, študenti s nápadmi, ženy v podnikaní alebo majitelia malých firiem, živnostníci.

V októbri 2014 som absolvovala dve stretnutia – jedno v Žiline a jedno v Banskej Bystrici.

Bola som pozvaná viesť workshop pre študentov predmetu „Povolanie podnikateľ“ na tému Prieskum trhu na pôde Žilinskej Univerzity, ktorý zorganizoval VTP Inkubátor Žilina. Ďakujem za pozvanie a dúfam, že študenti – nádejní mladí podnikatelia –  si niečo odniesli, dokonca si niektorí aj robili poznámky:-)

Galéria – ako to vyzeralo.

marketing-milova-prieskum-žilina

Pár dní predtým som diskutovala o súčasných marketing trendoch so začínajúcimi podnikateľkami v Banskej Bystriciv rámci mentoringového programu VOKA – Vidieckej organizácie pre komunitné aktivity, bolo to taktiež zaujímavé stretnutie so ženami, ktoré práve rozbiehajú svoj biznis alebo nový podnikateľský projekt.

voka-marketing-milova

 

Firmy a podnikatelia majú často dobré a inšpiratívne otázky, ktoré otvoria podnetné diskusie. Každé stretnutie je iné a vždy sa snažím vytvoriť obsah na mieru podľa danej témy a cieľovej skupiny účastníkov – to preto, aby to bolo čo najviac prínosné a efektívne. Ľudí sa popritom snažím povzbudiť, aby viac spolupracovali, vytvárali partnerstvá a marketing brali ako dlhodobý proces postupných krokov, ktoré vedú k cieľom.

Nemám žiadne zázračné marketingové riešenia milí podnikatelia, ani nesľubujem úspech za týždeň a bez námahy. Marketing je tisíc drobností, ktoré musia spolu vytvárať funkčný celok, s prihliadnutím na súčasné trendy a zmeny okolo nás. Je to aj o vytrvalosti, systematických aktivitách, nadhľade a podnikateľskej intuícii.

Na Slovensku máme veľa šikovných ľudí, ktorí by sa vedeli uživiť sami – potrebujú len trochu pomoci a podpory, manažérske vzdelávanie, servis marketingových služieb a poradenstvo, ktoré by ich naštartovali, podporili, pomohli prekonať prechodné ťažkosti či dodali sebadôveru.

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.