Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Moje školenia – ako a kde prebiehajú, detaily

Marketingu sa venujem už viac ako 15 rokov. Marketing je nielen moja práca, ale aj hobby. Zameriavam sa na malé a stredné firmy, pretože mám aj sama dlhoročné skúsenosti s podnikaním. Osobitne sa venujem ženám v podnikaní. Sledujem marketingové i biznis trendy a vzdelávam sa. Taktiež sa radím a konzultujem s partnermi i priateľmi z odboru marketingu, manažmentu, podnikania a iných príbuzných odborov, aby moji klienti a účastníci kurzov dostali hodnotné a užitočné informácie použiteľné v praxi.

Organizujem marketingové  školenia a worskhopy pre malých podnikateľov, živnostníkov, malé a stredné firmy, majiteľov firiem i marketingových manažérov. Ponúkam aj kurzy pre začínajúcich podnikateľov.

Marketingové kurzy realizujem:

– vlastné, samostatne

– spoločne s partnermi (obvykle dvaja lektori s vlastnou praxou)

– otvorené pre ľubovoľných záujemcov z celého Slovenska (v rôznych mestách)

– na mieru pre konkrétnu firmu, zamestnancov (dohodou, hocikde na Slovensku).

 

Čo absolvovaním kurzov získate?

 

Ceny kurzov a dĺžka trvania:

Cena kurzu je stanovená rôzne – podľa dĺžky trvania, počtu účastníkov alebo aj podľa toho, či som lektorom len ja alebo sme dvaja.

V cene sú obvykle zahrnuté pracovné materiály a občerstvenie. Súčasťou je taktiež marketingové poradenstvo pre všetkých účastníkov kurzu zdarma, ktoré môžete využiť do 6 mesiacov po absolvovaní školenia.

Marketingové kurzy bývajú 4-6-až 8 hodinové, podľa typu a zamerania, a to v rôznych mestách Slovenska, príp. priamo vo firme.

 

Aktuálne termíny seminárov 2014 – nájdete v časti Školenia.

 

Referencie účastníkov z realizovaných kurzov:

V auguste 2013 som sa zúčastnila marketingového workshopu p. Silvie Milovej. Seminár mi dal veľmi veľa, ďakujem. Určite je hodný aj viac…boli to všetko užitočné, profesionálne rady. Budem odporúčať aj ďalej.    Barbora Bačinská BB Accounting, sro.

Chceli sme sa v našom podnikaní posunúť ďalej a tak sme oslovili pani Silviu Milovú. Myslime si, že dnes je úloha dobrého marketingového poradcu viac a viac dôležitá.  S jej prácou sme boli spokojní, Silviine rady sú stručné, jasné, adresné, zrozumiteľné … Neskôr som absolvovala aj jej marketingový workshop moderného marketingu pre malé firmy, kde som sa dozvedela zaujímavé a praktické veci. Odporúčam jej služby všetkým, ktorí sa chcú vo svojom podnikaní dostať ďalej.  Henrieta Filkorová, in-interier sro.

So Silviou Milovou sa poznáme už dlho, v minulosti sme spolupracovali na viacerých spoločných projektoch, a tak, keď som sa rozhodla začať podnikať, bolo pre mňa samozrejmé s ňou toto rozhodnutie prediskutovať. Poradenské rozhovory mi umožnili vidieť mnohé veci, ktoré by som inak nevidela a pomohli vyhnúť sa zbytočným odbočkám na ceste za mojím cieľom. Jej otvorenosť, pracovitosť a spoľahlivosť ma utvrdili v tom, že využívať práve jej služby v oblasti marketingového poradenstva je efektívne, a rozhodne to nie sú vyhodené peniaze.  Alena Hrončeková, Dobrá vlna, sro.

Za našu spoločnosť môžem vyjadriť spokojnosť s celým priebehom školení realizovaných p. Silviou Milovou (a p. Petrom Seemannom) pre náš pracovný kolektív. Oceňujem najmä profesionálny prístup a obsahovú stránku školení prispôsobenú priamo našim potrebám. Martina Berčáková, Engineering – Šuška

školenie-marketing-firmy

 

marketing-kurz-milová

 

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.