Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Podnikanie a ženy

academyUž to bude pomaly rok, čo sme v Žiline rozbehli novú webstránku Podnikanie-ženyŽilina, ktorá sa venuje podpore a sieťovaniu žien v podnikaní a začínajúcich podnikateliek v regióne. Aktivity zastrešuje Regionálne pobočka Top centra podnikateliek a manažérok, ktorá v našom meste funguje už roky.

Začali sme robiť pravidelné akcie každý mesiac, vymieňať si informácie a podporovať sa navzájom. Postupne sa okruh našich sympatizantiek rozširuje a teší ma, že počúvam prevažne pozitívne reakcie na naše akcie, kluby a vystúpenia na verejnosti.

Spustili sme prvú Akadémiu pre začínajúce podnikateľky, ktorá sa stretla s veľmi pozitívnou odozvou, akcie tohto typu majú zmysel.

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.