Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Sloboda v práci a zodpovedné podnikanie

hajzler-marketing-žilinaBolo to povedaná už dávno, sloboda ide ruka v ruke so zodpovednosťou.

Viackrát mi na školeniach dali otázku, či je marketing stále marketingom alebo je to už len manipulácia v reklame.

A tak som začala trochu obšírnejšie vysvetľovať, že pravda je niekde uprostred a že je to vec výberu a preferencií. Je to otázka voľby. Aj na strane firmy a predávajúceho, aj na strane klienta a kupujúceho.

Aký marketing teda preferujem, robím a ponúkam ja?   V mnohých veciach súhlasím s názormi Tomáša Hajzlera, známeho propagátora zodpovedného podnikania a slobody v práci aj biznise z Prahy.

Som za etický a zodpovedný marketing. Nezavádzajúcu reklamu a propagáciu. Kvalitné produkty a služby, čestný prístup na oboch stranách.

hajzler-žilinaSom za zodpovednosť a slobodu. Vytrvalosť a poctivé podnikanie a život celkovo. Zodpovednosť voči svetu, prírode, životnému prostrediu, všetkým živým bytostiam, celej planéte.  Za zodpovednosť a slušné zaobchádzanie so zákazníkmi, budovanie dôvery a dobrých vzťahov. Podporujem lokálne podnikanie a mám úctu voči každej poctivej práci robenej so srdcom – či už ide o podnikateľa, manažéra, zamestnanca alebo aj aktívneho študenta či nezamestnaného. Som ale aj za zodpovednosť voči sebe – svojmu životu, za ktorý sme zodpovední hlavne my sami.

Na svojich školeniach alebo pri marketingovom poradenstve firmám hovorím o potrebe kvalitných výrobkov a služieb, ktoré vydržia viac ako pár týždňov. Hovorím o potrebe otvorenosti, zdieľania a vzájomného rešpektovania sa a pomoci. Hovorím o kooperáci a spolupráci.

Ak sa chcete dočítať viac o tejto téme, nech sa páči napríklad  TU.   Prednáška Tomáša Hajzlera sa uskutoční v Žiline 23.9.2014 a v Bratislave 16.10.2014.  Srdečne Vás pozývame.

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.