Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Web – Marketing Klub: pre všetkých, čo chcú začať

 

Web-Marketing-Klub je určený pre malých podnikateľov, živnostníkov a všetkých ostatných, čo chcú začať.

Prebieha každý mesiac v mestách Žilina, Banská Bystrica, Nitra.            

Klub je miesto pre osobné stretnutia a rozhovory, kde máte možnosť prediskutovať svoje zámery  – ako si vytvoriť webstránku s nízkymi nákladmi, ako začať alebo rozšíriť svoje podnikanie, dozvedieť sa základy marketingu pre malé firmy a položiť rôzne otázky súvisiace s internetom a podníkaním.
Webstránky robíme v systéme Webnode.
Klub prebieha pravidelne, každý mesiac, v troch mestách Slovenska – ak máte záujem, kontaktujte nás a dohodneme sa aj inde.
Na každom klube budeme k dispozícii – lektorka marketingu a lektorka tvorby webstránok.
Okrem klubových aktivít ponúkame aj kurzy a školenia – na tvorbu webstránok a marketing.
Vždy bude k dispozícii pracovný priestor, internetové/wifi pripojenie, aj notebooky na zapožičanie pri práci, dataprojektor aj malé občerstvenie (káva, čaj, minerálka). A samozrejme možnosť konzultácií a zdieľania skúseností z praxe.
Čítajte viac  na www.web-marketingklub.sk
Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.