Novinky

Napíšte svoj email a budete dostávať informácie zo sveta marketingu a naše novinky.

Ženy a svet biznisu? Dokonalé spojenie!

BestGuest na Žilinskej Univerzite, november 2013

BestGuest sú prednášky úspešných podnikateľov s cieľom nakopnúť mladých ľudí k tomu, aby sa rozbehli a začali svoje vlastné podnikanie. U nás, v Žiline ich organizuje VTP inkubátor na pôde univerzity.  Sú to zaujímavé a inšpiratívne akcie, ktoré prepájajú svet školy a praxe.

V rámci nášho združenia Ženy v podnikaní Žilina sme zorganizovali prednášku profi kouča a podnikateľky, ambasadorky podnikateliek pre žilinský kraj – Zlatky M. Stubbs.

A keďže tam bola aj početná skupina študentov predmetu Marketingový výskum, nasledovalo aj moje vystúpenie na túto tému.  Hovorilo sa o praxi výskumných agentúr na Slovensku, visibility auditoch v maloobchodných predajniach, o mystery shoppingu apod. Verím, že bolo pre študentov užitočné. 

Fotografie z akcie nájdete tu.

 

 

 

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.