Marketingová Akadémia

Prostredníctvom free video-seminárov, ktoré pre vás pripravujeme s kolegyňou, tiež marketérkou Máriou Boťanskou, v našom novom projekte MarketingAcademy.sk – môžete sledovať aktuálne marketing a biznis trendy, dozvedieť sa základné body moderného, súčasného marketingu pre firmy a biznis. Prinášame praktické návody a tipy overené dlhoročnou praxou.

marketing-academy-milova

Ušetríte čas, informácie dostanete z prvej ruky, od ľudí z praxe, nemusíte nikam cestovať a v pohodlí domova si môžete pozrieť krátke videá na rôzne marketingové a biznis témy, napríklad: čo je to moderný marketing, prečo má mať aj malá firma víziu a marketingovú stratégiu, prečo len reklama nestačí a vlastne nefunguje, ako začať analyzovať trh, čo vyžadujú dnešní zákazníci a iné. K videám si budete môcť stiahnuť aj skrátený obsah vo forme .pdf

marketing-academy-video

 

Videá budú postupne pribúdať, oceníme aj vaše návrhy na to, čo by vás zaujímalo.  Máme viac ako 15 ročnú prax v marketingu, roky praxe a skúseností z rôznych slovenských i českých firiem, ktoré sa vám budeme snažiť postupne sprostredkovať a ukázať, že marketing vie reálne pomôcť vášmu biznisu a nemusí vás to stáť ani veľké peniaze.

Realizujeme aj marketingové školenia a vzdelávanie na mieru – pre konkrétnu firmu, manažérov, zamestnancov v ľubovoľnom meste na Slovensku – získate tak konkurenčnú výhodu – kontaktujte nás:  info@marketingmix.sk  0903529919

Tešíme sa na stretnutie, či už online alebo v niektorom meste na Slovensku osobne!

marketing-video-milova-botanska

Zopár tipov z blogu

Sociálne siete

Facebook profil

Google+ profil

Linkedin profil

Skype profil

Napíšte mi

Partneri
socialni-partneri

Spolupracujeme s viacerými partnermi, jednotlivcami a firmami, ktorých prácu máme dlhodobo overenú. Vytvárame spoločne sieť dodávateľov rôznych služieb v oblasti marketing, obchod, koučing, vzdelávanie a školenia, internetový marketing, sociálne siete a ďalšie. Môžeme sa tak špecializovať každý na svoju oblasť práce a pritom efektívne ponúknuť firmám komplexné služby za ústretové ceny.

Pozrite si našu sieť partnerov a zistite viac v časti Referencie.

Referencie

Zlatica M. Stubbs, senior kouč, tréner a konzultant
Silvia podporuje naše združenie žilinských koučov ZAKO pri rozvoji našej marketingovej stratégie, aby sme sa posúvali dopredu. Je naozaj profesionálna, dôveryhodná a spoľahlivá, jej prístup je podporujúci a priateľský, pričom je veľmi trpezlivá. Obdivujem jej nasadenie pre podporu žien podnikateliek v Žilinskom regióne, pre ktoré organizuje pravidelné a inšpirujúce stretnutia a efektívne ich informuje cez newsletter.

Ing. Ilona Valíčková, riaditeľka TV Products, s.r.o.
So Silviou Milovou sme spolupracovali na viacerých marketingových prieskumoch a vždy sme boli spokojní celkovo, so spoluprácou – ktorú môžem odporučiť aj iným firmám.

.ďalšie referencie.

O nás
Vitajte vo svete marketingu, biznisu, vzdelávania a školení, poradenstva. Volám sa Silvia Milová a som autorka projektu Marketing-Mix.sk.  Žijem a pracujem v Žiline, už viac ako 15 rokov sa venujem marketingu, manažmentu, prieskumom trhu.

Som profesionálna lektorka a robím školenia a workshopy v oblasti marketing, biznis a podnikanie, ženy v podnikaní. Som marketing konzultant a poskytujem poradenstvo pre firmy, podnikateľov. Profesionálne sa venujem aj prieskumom trhu a zákazníkov.. Spolupracujem s viacerými profesionálmi na rôznych projektoch…viac o mne.